„Střecha dělá dům, kola dělají auto, DVEŘE DĚLAJÍ INTERIÉR!“

Co od dveří očekáváte?

Aby se design dveří hodil do interiéru? – V nabídce máme více než 200 modelů ve 26 dekorech CPL, nástřiku RAL nebo široké škále HPL. Určitě si vyberete!

Aby se tiše dovíraly? – Zárubeň je osazena tlumícím těsněním

Aby nepropouštěly hluk? – Výplň z dutinkové dřevotřísky limituje prostupnost zvuku (do 30 dB), v případe potřeby vyšší vzduchové neprůzvučnosti vyrobíme dveře se speciální výplní (až do 33 dB). Součástí protihlukových dveří je výsuvná prahová lišta, vytěsňující prostor mezi podlahou a dveřmi

Aby dveře nevrzaly? – Panty s plastovými návleky v zárubních umožnují tichý chod při dlouhodobém užívání

Aby se snadno nepoškodily? – Povrchová úprava CPL je odolná vůči oděru. Doporučujeme výplň z odlehčené DTD, která je u většiny modelových řad již v ceně. Takové dveře jen tak něco nepoškodí.

Aby nezabíraly moc místa? – Nabízíme i speciální systémy otevírání, které vyžadují minimum užitného prostoru (dveře skládací, otočné skládací, posuvné na zeď i do pouzdra)

Poctivý truhlářský výrobek? – Konstrukce dveří Zlomek se skládá z masivního smrkového rámu, výplně z odlehčené dřevotřísky a pláště s povrchem CPL

Máte speciální požadavek? – Napište nám na info@zlomek.cz Vaši představu a my Vám navrhneme řešení přímo na míru

 

Co očekáváte od dodavatele dveří?

Aby s Vámi komunikoval? – Náš tým odborníků Vám poradí a dořeší zakázku k Vaší spokojenosti

Aby realizoval kompletní služby? – U nás máte jistotu poradenství, zaměření, výroby i montáže

Aby dveře odborně namontoval? – Vlastní tým zkušených montážníků se postará o profesionální montáž

Aby si dokázal poradit s atypickým rozměrem? – Soustředíme se na zakázkovou výrobu, máme bohaté zkušenosti s atypickými řešeními

Aby byl nápomocný v případe vzniklého problému? – Jsme výrobci, disponujeme tedy náhradními díly. V případě neopravitelného mechanického poškození dveří jsme tedy schopni vyrobit dveře nové ve zkráceném termínu

Aby Vám byl k dispozici v případe potřeby servisu? – Poskytujeme záruční i pozáruční servis

Abyste byli spokojeni?OBJEDNEJTE U NÁS

 

Děkujeme, že jste projevili zájem o výrobky rodinné firmy Zlomek, s.r.o., která se více než 25 let věnuje problematice interiérových dveří a zárubní. Zakládáme si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. V našich výrobních a obchodních provozech zaměstnáváme 50 pracovníku.

Je velmi důležité, aby zákazník srovnával poměr ceny vůči konstrukci a zpracované kvalitě výrobku. Na první pohled totiž vypadají všechny dveře na trhu stejně, pokud je posuzujeme jen z katalogu. Rozdíl je však v zámku, závěsech, povrchu, dále hlavně v materiálu, detailech celkového zpracování a konstrukci, která ovšem zůstává zákazníkovi skryta.

Proto Vás zveme na některou z našich vzorkoven v ČR a na Slovensku, kde se můžete detailně seznámit s našimi výrobky, které jsou značeny puncem rodinné firmy Zlomek, s.r.o.

Josef Zlomek
majitel společnosti

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!