PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kliky

Vyberte si z nabídky kování značek AC-T servis, Twin, a M&T.

Mušle

Závěsy

Podívejte se na naší nabídku závěsů zde

Výsuvná prahová lišta

Zamezuje proudění vzduchu pod dveřmi. V minulosti se problematika řešila dveřním prahem, dnes se nabízí elegantnější bezbariérové řešení. Výsuvná prahová lišta je zapuštěna do spodního rámu dveří. Při uzavření dveří dojde mechanicky k vysunutí lišty, která utěsní prostor mezi podlahou a dveřním křídlem, bez ohledu na nerovnosti podlahy. V nabídce je i pro protipožární dveře.

Větrací mřížka

Umožňuje proudění vzduchu do místnosti.

Magnetický zámek

Je standardně použit u všech bezfalcových dveří. Obsahuje pouze střelku bez závory, která je uzamykatelná. Při křídle je střelka zasunuta do těla zámku a nevyčnívá tak z hrany křídla. Bezfalcové dveře jsou opatřeny pevnější ABS hranou 2 mm. Magnetické zámky pro bezfalcové dveře mají standardní rozteč 72mm, zatímco pro falcové dveře je rozteč 90mm. Protiplech u falcových dveří je vždy černý.

Panikové kování

Elektrický zámek – BEFO

Sklo PRIVA – LITE

je vrstvené sklo, do kterého je připojena elektřina. Ve vypnutém stavu je sklo mléčné. Působením el. napětí se však sklo stane průhledným.

 

Systém generálního, hlavního a skupinového klíče

Systém generálního klíče je využíván ve veřejných a soukromých institucích, firmách, školách a všude tam, kde je nutné přidělit prostřednictvím klíčových práv přístup do jednotlivých prostor daného objektu. Práva jsou rozděleny na klíče generální, hlavní a skupinové. Každá zámková vložka má svůj klíč, kterým nelze odemknout žádnou jinou vložku. Skupinový klíč otevře všechny vložky příslušné skupiny a hlavní klíč otevře všechny vložky v několika skupinách. Generální klíč pak otevře všechny vložky ve všech skupinách.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!