Vzorkovny (jednotlivé kontakty najdete níže)

Hodonín Vzorkovna, sídlo společnosti

Zlomek, s.r.o.
Čajkovského 39
695 01 Hodonín

Telefonní kontakt:
+420 518 344 599
+420 518 322 300
+420 518 323 510

mob.:
+420 606 054 612

e-mail:
info@zlomek.cz

Otevírací doba

Po 7:00 – 11:00     11:30 – 17:00
Út 7:00 – 11:00     11:30 – 17:00
St 7:00 – 11:00     11:30 – 17:00
Čt 7:00 – 11:00     11:30 – 17:00
7:00 – 11:00     11:30 – 17:00
So 8:00 – 12:00

Výdej zboží Po-Pá       
7.00 – 15.00

Polední přestávka    
11.00 – 11.30

Břeclav Vzorkovna

Zlomek, s.r.o.
Husova 3015/1B
690 02 Břeclav

mobil:
+420 606 260 966

e-mail:
breclav@zlomek.cz

Otevírací doba

Po 8:30- 17:00
Út 8:30- 17:00
St 8:30- 17:00
Čt 8:30- 17:00
8:30- 17:00

Brno Vzorkovna

Zlomek, s.r.o.
Stránského 3140/39
616 00 Brno-Brno-Žabovřesky

mobil:
+420 601 575 252

e-mail:
brno@zlomek.cz

Otevírací doba

Po 9:30 – 18:00
Út 8:30 – 17:00
St 9:30 – 18:00
Čt 8:30 – 17:00
9:30 – 18:00

Polední přestávka    
11.00 – 11.30

Bratislava Vzorkovna

Zlomek SK, s.r.o.
Podlučinského 5A
821 03 Bratislava

mob.:
+421 948 322 300
+421 948 344 599

e-mail:
bratislava@zlomek.sk
www.zlomek.sk

Otevírací doba

Po 9:00 – 18:00
Út 9:00 – 18:00
St 9:00 – 18:00
Čt 9:00 – 18:00
9:00 – 18:00
So po dohodě

Cenové nabídky HODONÍN

Antonín Otáhal

otahal@zlomek.cz
+420 606 054 612

Cenové nabídky HODONÍN

Jitka Polehňová

polehnova@zlomek.cz
+420 606 054 612

Cenové nabídky BŘECLAV

Lenka Komárková

komarkova@zlomek.cz
+420 606 260 966

Cenové nabídky BRNO

Kristýna Varhaníková

brno@zlomek.cz
+420 601 575 252

Cenové nabídky

Mgr. Barbora Helešicová (Deutsch)

helesicova@zlomek.cz
+420 722 121 847

Plánování montáží

Jana Nedvídková

nedvidkova@zlomek.cz
+420 602 556 830

Zaměřovací technik

Tomáš Podrazil (Deutsch)

podrazil@zlomek.cz
+420 602 567 910

Zaměřovací technik

Radim Šišpera

sispera@zlomek.cz
+420 602 741 901

Reklamační oddělení

Reklamace

reklamace@zlomek.cz

Obchodní zástupce

Vít Fodor

obchod@zlomek.cz
+420 602 775 771

Vedoucí výroby

Ing. Markéta Venclíková

venclikova@zlomek.cz
+420 602 522 539

Pokladna

Anna Zlomková

zlomkova@zlomek.cz
+420 606 405 790

Vedoucí obchodu a marketing

Ing. Petr Zlomek (English)

petr@zlomek.cz
+420 728 929 485

Ředitel společnosti

Ing. Martin Zlomek

martin@zlomek.cz
+420 606 234 163

Jednatel

Josef Zlomek

josef@zlomek.cz
+420 602 526 806

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!

Sídlo firmy a korespondenční adresa:
Zlomek, s.r.o., Čajkovského 39 (Velká kasárna), 695 01 Hodonín

Fakturační údaje:
Zlomek, s.r.o., Josefovská 30, 696 17 Dolní Bojanovice
IČO: 269 42 071, DIČ: CZ26942071, Zapsána u KS Brno, oddíl C, vložka 47161