Vysoká kvalita výrobku

Základem preciznosti jsou prvotřídní vstupní materiály a nadstandardní úroveň opracování. Našimi dodavateli jsou renomovaní čeští a němečtí výrobci. Protože jsme o kvalitě našich výrobků přesvědčeni, dovolujeme si poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.

Variabilita rozměrů a typů

Díky moderní technologii vyrábíme dveře i zárubně v atypickém provedení.

Spokojenost zákazníků

Individuální přístup, poradenská činnost, zpracování cenových nabídek a další, jsou bezplatné služby vedoucí ke spokojenosti tisíců našich zákazníků po celé Evropě.

 Rodinná firma Zlomek

Jsme český výrobce interiérových dveří a zárubní a tomuto oboru se věnujeme od roku 1993, kdy jsme se zabývali montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci. Na trhu si budujeme jméno kvalitního českého výrobce. Zakládáme si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. V našich výrobních a obchodních provozech zaměstnáváme 50 pracovníků.

21. 1. 2020

BRNO ve Čt 23.1. do 11:30h

8. 7. 2019

NABÍDKA PRÁCE

Nabízíme stabilní práci v prosperující zavedené společnosti, odpovídající platové ohodnocení se spoustou benefitů jako např: příspěvek na dopravu, mobilní volání zdarma a další. Místo výkonu práce - Hodonín.

Své životopisy posílejte na mail martin@zlomek.cz

Kontakt: Ing. Martin Zlomek – tel.: 606 234 163

Dveře Zlomek v interiéru

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!